0 532 420 48 22

Sosyal Medyada Biz

Caan Cup Ataşehir programı belli oldu

Caan Cup Ataşehir programı belli oldu

Geleneksel olarak düzenlediğimiz Caan Cup Basketbol Turnuvası’nın bu yıl ki Ataşehir takımları ve programı belli oldu.


Takımlar

Dinozorlar (Raptors)

1- Eren Karabulut

2- Gökalp Tekin

3- Halit Arda Tekin

4- Erkan Arda Öğütlü

5- Efe Karakış

6- Rüzgar Karakış

7- Asilkan Daymaz

8- Tarık Kerem Kaya

9- Yunus Diyar Demirkol

10- Kaan Köse

11- Yağız Gündüz


Savaşçılar (Warriors)

1- Poyraz Deniz

2- Demirhan Kaya

3- Mete Çayırtepe

4- Baran Güneş

5- Batuhan Manici

6- Ahmet Serhat Mazı

7- Mustafa Can Ulusoy

8- Ayberk İlhan

9- Mustafa Sarıoğlu

10- Berkay Doğrusöz


Kurtlar (Wolves)

1- Çağdaş Kartal Gül

2- Akif Emre Sağlam

3- Mehmet Akif Erdoğan

4- Tuğra Gülsoy

5- Kerem Deniz Çınar

6- Efe Kutay Kütüğ

7- Efekan Baş

8- Kağan Atmaca

9- Galip Taha Yacel

10- Eyüpcan Çalış


Boğalar (Bulls)

1- Efe Hamza Akyol

2- Türker Meriç Gazioğlu

3- Umut Dalmızrak

4- Arda Eren Gazioğlu

5- Hazar Bek

6- Taha Mutlu

7- Berat Şeker

8- Emre Namlı

9- Mert Okan

10-Bartu Titiz


Sihirbazlar (Wizards)

1- Pelin Uçak

2- Poyraz Dağ

3- Nida Cevri

4- İrem Çelik

5- Kerem Çelik

6- Yosun Eyüboğlu

7- Ömer Tevfik Ören

8- Boğaçhan Turan

9- Ahmet Burhan Özaydın

10- Burak Emir Koç

11- Bilal Beluk


Roketler (Rockets)

1- Ali Yiğit Özen

2- Alperen Duman

3- Helin Doğan

4- Metehan Kemertaş

5- Hakan Yıldırım

6- Meryem Pelit

7- Cemre Kemertaş

8- Devrim Umut Coşkun

9- Berkay Şahin

10- Cansın Öztürk

11- Arda Sürmen


Şahinler (Hawks)

1- Nehir Yıldızlı

2- Sude Naz Akçagöz

3- Cem Kadir Çopur

4- Ada Sıla Koyuncu

5- Buğra Ege Özcan

6- Berrak Deniz Yahşi

7- Onur Burak Demir

8- Kerem Beyazaslan

9- Eren Özbuzcu

10- Berat Kaan Can


Krallar (Kings)

1- Kayra Arda Ünal

2- Eda Ergün

3- Zehra Özeray

4- Pelin Dönmez

5- Taha Kayra Zaim

6- Dilara Taç

7- Can Dönmez

8- Kayra Terzioğlu

9- Utku Özbay

10- Mustafa Akif İlze

11- Ersin Erkin Bal


Gruplar

A Grubu

Dinozorlar (Raptors)

Kurtlar (Wolves)

Şahinler (Hawks)

Sihirbazlar (Wizards)


B Grubu

Savaşçılar (Warriors)

Boğalar (Bulls)

Krallar (Kings)

Roketler (Rockets)


Maç programı

25 Şubat Pazar Saat:10:00-11:00 (A Grubu): Dinozorlar – Şahinler

25 Şubat Pazar Saat:11:00-12:00 (A Grubu): Kurtlar – Sihirbazlar

26 Şubat Pazartesi Saat:18:30-19:30 (B Grubu): Savaşçılar – Krallar

26 Şubat Pazartesi Saat:19:30-20:30 (B Grubu): Boğalar – Roketler

4 Mart Pazar Saat:10:00-11:00 (B Grubu): Krallar – Boğalar

4 Mart Pazar Saat:11:00-12:00 (B Grubu): Savaşçılar – Roketler

5 Mart Pazartesi Saat:18:30-19:30 (A Grubu): Şahinler – Kurtlar

5 Mart Pazartesi Saat:19:30-20:30 (A Grubu): Dinozorlar – Sihirbazlar

11 Mart Pazar Saat:10:00-11:00 (A Grubu): Kurtlar – Dinozorlar

11 Mart Pazar Saat:11:00-12:00 (A Grubu): Şahinler – Sihirbazlar

12 Mart Pazartesi Saat:18:30-19:30 (B Grubu): Boğalar – Savaşçılar

12 Mart Pazartesi Saat:19:30-20:30 (B Grubu): Krallar – Roketler

18 Mart Pazar Saat:10:00-11:00 (B Grubu): Roketler – Boğalar

18 Mart Pazar Saat:11:00-12:00 (B Grubu): Krallar – Savaşçılar

19 Mart Pazartesi Saat:18:30-19:30 (A Grubu): Sihirbazlar – Kurtlar

19 Mart Pazartesi Saat:19:30-20:30 (A Grubu): Şahinler – Dinozorlar

25 Mart Pazar Saat:10:00-11:00 (A Grubu): Kurtlar – Şahinler

25 Mart Pazar Saat:11:00-12:00 (A Grubu): Sihirbazlar – Dinozorlar

26 Mart Pazartesi Saat:18:30-19:30 (B Grubu): Boğalar – Krallar

26 Mart Pazartesi Saat:19:30-20:30 (B Grubu): Roketler – Savaşçılar

1 Nisan Pazar Saat:10:00-11:00 (B Grubu): Roketler – Krallar

1 Nisan Pazar Saat:11:00-12:00 (B Grubu): Savaşçılar – Boğalar

2 Nisan Pazartesi Saat:18:30-19:30 (A Grubu): Sihirbazlar – Şahinler

2 Nisan Pazartesi Saat:19:30-20:30 (A Grubu): Dinozorlar – Kurtlar


Bu maçların sonuçlarına göre play off grupları belirlenecek ve turnuva maçları 28 Mayıs Pazartesi gününe kadar devam edecektir.

17 Şubat 2018
1.673 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN