0 (532) 420 48 22

Sosyal Medyada Biz

Ataşehir Basketbol Şubesi

Caan Spor Kulübü olarak 2016 yılından bu yana Ataşehir – İçerenköy basketbol okulu ve takım faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. İçerenköy Hasan Leyli Ortaokulu Spor Salonu’nda altyapı takım çalışmaları ve spor okulu eğitimlerimize devam etmekteyiz. Sporcularımızın kendi yaş gruplarında maksimum gelişim sağlamasını hedefleyen çalışmalarımızda, branşlarında uzman ve pedagojik formasyonlarını tamamlamış eğitmenlerimiz görev yapmaktadır

6 ile 16 yaş arasındaki takım ve spor okulu gruplarımız;

 • Yıldız Takım
 • Küçük Takım
 • Minik Takım
 • Spor Okulu Gelişim Grupları

Pandemi Süresince Ataşehir Basketbol Okulu

Caan Spor Okulu olarak üzerinde bulunduğumuz pandemi sürecinde hem sporcularımıza hem de sporcu velilerimize karşı büyük bir sorumluluk göstermekteyiz. Tüm sağlık önlemlerini alarak, bu süreçte sporcularımızın herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmaması için büyük mesai harcamakta ve gerekli önlemleri almaktayız.

Ataşehir Spor Okulu olarak uzun yıllardır vermiş olduğumuz takım faaliyetleri ve spor okulu faaliyetlerinde hijyen unsurlarını had safhaya çıkarmış durumdayız.

NOT: Pandemi döneminde antreman programlarımız haftalık olarak değişmekte olup güncel antreman programları sporcu ve sporcu velilerine iletişim kanalları üzerinden bildirilmektedir. Güncel antreman programını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ateşehir Basketbol Okulunda Takımlar

Caan Spor Okulu olarak yaş gruplarına ve sporcuların gelişimlerine göre takım faaliyetlerimizi 3 ana gruba, spor okulu faaliyetlerini ise gelişim ve yaşa göre gelişim gruplarına ayırmaktayız. Takım faaliyetlerimiz küçük yaş grubundan büyük yaş grubuna sırasıyla Minik Takım, Küçük Takım ve Yıldız Takım olarak ayrılmakta olup 6 ile 16 yaş arasındaki tüm sporcuları içine alacak bir takım kültürü oluşturmaktayız.

Oluşturulan bu gruplamalarda yaş ve fiziksel durum ön plandayken; ayrıca mevcut gelişim düzeyine göre de gruplar arası geçiş sağlanmakta ve sporcunun en doğru takımda olması sağlanmaktadır. Bu süreçte yapılan periyodik kontroller ve gelişim raporları ile sporcuların takımlar arası geçişi yapılmaktadır.

İçerenköy Basketbol Okulunda Kamplar

Caan Spor olarak Ataşehir – İçerenköy şubemizdeki sporcular için ciddi kamp programları hazırlamakta ve sporcularımızın hem mental hem de fiziksel olarak gelişimlerine katkı sağlarken ayrıca kamp kültürünü de aşılamaktayız. İçerenköy basketbol okulu olarak şu ana kadar;

 • Kartepe Yaz Kampı
 • Barselona (İspanya) Yaz Kampı
 • Kuşadası Yaz Kampı
 • Antalya Yaz ve Kış Kampı
 • Çanakkale Yaz Kampı
 • Palandöken Kayak Kampı
 • Uludağ Kayak Kampı
 • Kapadokya Kış Kampı
 • Marmaris Su Sporları Kampı

Gibi pek çok kamp düzenleyerek hem mevcut antremanlarını kamp düzenine getirdik, hem kamp kültürünü ortaya çıkardık hem de disiplinler arası sporlar ile kendi gelişimlerine direkt olarak katkı sağladık.

Basketbol Okulu Misyonumuz ve Vizyonumuz

Ataşehir Basketbol Okulu olarak basketbol kursu, kamp ve takım çalışmalarımızda belirli bir misyon ve vizyon dahilinde hareket etmekteyiz. Temel misyonumuz olarak; her çocuğun üst düzey standartlarda sportif eğitim alma ihtiyacı olduğuna inanıyor, yönetim ve eğitim kadromuz ile bu eğitim alanlarını oluşturabilmek için çalışıyoruz. Yenilikçi, akılcı, ilkeli, insana değer veren ve sorumlu yaklaşımımızla bölgemizde lider spor kulübü olmak temel vizyonumuzdur.