0 (532) 420 48 22

Sosyal Medyada Biz

Ataşehir Voleybol Şubesi

2016 yılından bu yana Caan Spor Kulübü olarak Ataşehir Voleybol Okulu faaliyetlerimizi Hasan Leyli Ortaokulu Spor Salonu’nda gerçekleştirmekteyiz. Ataşehir – İçerenköy Voleybol Okulu olarak hem altyapı takım çalışmaları hem de spor okulu faaliyetlerine devam etmekteyiz. Sporcuların kendi yaş grupları ve gelişimlerine uygun olarak oluşturulan antreman programları ile hem sporcu gelişimi hem de fiziksel gelişimine direkt olarak katkı sağlamaktayız.

Caan Spor, alanında uzman ve pedagojik formasyona sahip eğitmenleri ile sporculara hizmet vermektedir. 6 ile 16 yaş arasındaki sporcuların hem altyapı çalışmalarında hem de spor okulu faaliyetlerinde aktif rol oynamaktadır. Mevcut altyapı ve spor okulu gruplarımız 4 ana başlıkta incelenmektedir.

 • Yıldız Voleybol Takım
 • Küçük Voleybol Takım
 • Minik Voleybol Takım
 • Voleybol Okulu Gelişim Grupları

Hem altyapı hem de Ataşehir voleybol okulu gruplarımız yaş, fiziksel durum, gelişim durumu vb. faktörlere göre belirlenmekte ve tamamen sporcuların gelişimine odaklanacak şekilde kurgulanmaktadır. 6 yaşından +16 yaşına kadar tüm bireylerin Ataşehir Voleybol okulunda faaliyet göstermesi mümkündür. Gerekli sağlık kontrol süreçlerinden geçirilerek uygun grupta çalışmalarına başlamakta ve düzenli antreman programları dahilinde voleybol gelişimi sağlanmaktadır.

Pandemi Sürecinde İçerenköy Voleybol Okulu

Ülkemizde ve tüm dünyada etkisini gösteren pandemi ile birlikte sporcuların da hem sağlık hem de mental olarak olumsuz etkilendiği günler yaşamaktayız. Caan Spor olarak bu günler için gerekli sorumlulukları alarak sporcularımızın hem sağlık hem de mental olarak doğru şekilde hareket etmesine özen gösteriyoruz. İçerenköy Voleybol Okulu merkezimizde sağlık açısından gerekli tüm imkanlar sağlanmakta olup sosyal mesafe dahilinde antremanlar gerçekleştirilmektedir.

Sporcuların antreman süresince temaslarından, rutin kontrollerine kadar tüm işlemler büyük bir titizlikle gerçekleştirilerek spor okulumuzun sporcu açısından sürdürülebilir olması amaçlanmaktadır.

NOT: Pandemi süresince hem faaliyet hem de antreman programları değişiklik gösterebilmektedir. Bu anlamda irtibat yollarımız üzerinden bizimle iletişime geçerek güncel antreman programı hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ataşehir Voleybol Okulu’nde Takım Kavramı

Sporcuların gelişiminde gruplamalar büyük bir önem taşımakta. Doğru gruplama ve antreman programı ile hem sportif gelişimleri hem de mental gelişimleri büyük bir ivme kazanır. Caan Spor olarak Ataşehir Voleybol Okulu’nda gruplamalarımızı altyapılarda takım olarak, Ataşehir Voleybol kursu’nda ise gelişim grupları olarak sağlamaktayız.

Mevcut altyapı faaliyetlerimiz yıldız voleybol takımı, küçük voleybol takımı, minik voleybol takımı olarak 3 ana gruba ayrılırken; voleybol okulu faaliyetlerimiz ise gelişim grupları olarak mevcut kapasiteye en uygun şekilde planlanmaktadır.

İçerenköy Voleybol Okulu’nda Kamplar

Yılın belli periyotlarında, spor okulu içinde kamplar organize etmenin yanı sıra şehir dışı ve hatta uluslararası çapta kamplar oluşturmaktayız. Bu kamplar ile öğrencilerin yeni yerler görmesi, kamp disiplinini öğrenmesi, multi-disipliner aktivite ve sporlar ile ilgilenerek sportif gelişimini arttırması, arkadaşlık ilişkilerini kuvvetlendirmesi gibi pek çok detaya odaklanmaktayız. Şu ana kadar İspanya’dan Palandöken’e pek çok lokasyonda ciddi kamp programları uyguladık. Bunlardan bazıları:

 • Kartepe Yaz Kampı
 • Barselona (İspanya) Yaz Kampı
 • Kuşadası Yaz Kampı
 • Antalya Yaz ve Kış Kampı
 • Çanakkale Yaz Kampı
 • Palandöken Kayak Kampı
 • Uludağ Kayak Kampı
 • Kapadokya Kış Kampı
 • Marmaris Su Sporları Kampı

Her sene oluşturulan yeni kamp programları ile hem lokasyon hem de programlar değiştirilmektedir.

Ataşehir Voleybol Okulu Olarak Misyon ve Vizyonumuz

Caan Spor Ataşehir Voleybol kursu ve altyapı çalışmaları açısından belirli misyon ve vizyonu sahiplenerek faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu bağlamda:

Misyonumuz: Her çocuğun üst düzey standartlarda sportif eğitim alma  ihtiyacı olduğuna inanıyor, yönetim ve eğitim kadromuz ile bu eğitim alanlarını oluşturabilmek için çalışıyoruz.

Vizyonumuz: Yenilikçi, akılcı, ilkeli, insana değer veren ve sorumlu yaklaşımımızla bölgemizde lider spor kulübü olmak.