0 (533) 920 39 23

Sosyal Medyada Biz

Jimnastik

Caan Spor Kulübü 2009 yılında Kadıköy ve ardından 2016 yılı itibari ile Ataşehir şubeleri ile Jimnastik alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Çalışmalarımızı Ataşehir İlçesi’nde yer alan İçerenköy Mahallesi’nde Hasan Leyli Ortaokulu Spor Salonu içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Alanında ve branşında uzman, pedagojik formasyona sahip olan eğitmenlerimiz ile yürütülen bu faaliyetlerde hem temel jimnastik çalışmaları hem de esneklik ve koordinasyona bağlı çalışmalar gerçekleştirerek çocuklarımızın sportif ve bedensel gelişimine destekte bulunulmaktadır.

Ataşehir Jimnastik Okulu’muz 2016 yılından bu yana yüzlerce öğrencimize ev sahipliği yaparak onların bu spor dalında yetişmeleri için tüm imkanları ortaya koymuştur. Çocuklarımızın henüz küçük yaştan gençlik çağlarına kadarki tüm süreçlerinde yanlarında olan Caan Sport İçerenköy Jimnastik Okulu‘muz uzman kadrosu ile onların gelişimini yakından takip etmektedir.

Bedenin yanı sıra zihnin de kullanımının gerektiği jimnastik sporunda, sporcuların hem bedensel hem de zihinsel gelişim gösterdiğini gözlemlemekteyiz. Özellikle çocukluğun çağından itibaren bu spor ile ilgilenmenin çocuk gelişiminde büyük bir katkısı olduğuna inanıyoruz. İçerenköy Jimnastik Kursu’nda oluşturduğumuz antreman programı ve çalışmalar ile hem çocuklarımızın vücut güçlerini arttırmaya yönelik çalışmalar yapıyor hem de onlara esneklik kazandırmaya yönelik antreman çalışmaları uyguluyoruz.

Siz de Ataşehir Jimnastik Kursu’na dahil olmak veya bilgi almak isterseniz, iletişim yollarımız üzerinden Caan Spor Okulları destek hattına ulaşabilir hem spor dalı, hem de eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.