0 (533) 920 39 23

Sosyal Medyada Biz

GÖZTEPE/KADIKÖY

İhsan Kurşuoğlu Anadolu Lisesi Spor Salonu

Kadıköy – Göztepe Basketbol Şubemiz

Kadıköy – Göztepe Voleybol Şubemiz

Adres: Göztepe Mh. Tanzimat Sok. No:55 Kadıköy/İstanbul


(Fotoğraflar en kısa zamanda eklenecektir)

2009 yılından itibaren faaliyetlerimize başladığımız ve süreklilik ile hem takım ve altyapı çalışmaları hem de spor okulu çalışmaları gerçekleştirdiğimiz Kadıköy Spor Okulu’muz İhsan Kurşuoğlu Anadolu Lisesi Spor Salonu ‘nda gerçekleşmektedir. Merkezi konumu ve ulaşım kanallarındaki kolaylığından dolayı Kadıköy ve çevresindeki tüm lokasyonlardan sporcularımızın dahil olabildiği Göztepe Spor Salonu‘muzda sporcularımıza Basketbol ve Voleybol branşlarında hizmet vermekteyiz.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve pedagojik formasyonunu tamamlamış teknik kadromuz ile sporcularımız adına en iyi imkanları ve antremanları oluşturmak için çalışıyoruz. Kadıköy Spor Salonu‘muzda vermiş olduğumuz faaliyetler hem kulüp bazında takım çalışmalarını kapsarken hem de spor okulu olarak gençlerimizin ilgili spor dalları ile ilişkisini arttırmayı hedeflemektedir.

Velilerimiz için çocuklarının gelişim süreçlerinde sürekli yanlarındayız. Düzenli programlar ve antreman koşulları ile sporcularımızı sadece sportif anlamda değil ayrıca disiplinel, geleceğe yönelik hazırlamada da katkı sağlıyoruz. Kadıköy Spor Okulu‘muz bu yönü ile öncü bir yapıdadır. Eğitmenlerimiz mevcut antreman sistemleri ve programlarına ek olarak güncel antreman sistemlerini de sporculara uygulayarak, multifonksiyonel bir spor aktivitesi ile karşılaşmalarını sağlamaktadır.

İhsan Kurşuoğlu Anadolu Lisesi’nde yer alan ve günümüz teknolojisi ile hazırlanan Spor Salonu’nda Göztepe Spor Okulu faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Hijyen, ekipman ve imkan olarak sporcumuzun tüm ihtiyaçlarını karşılayacak güçteyiz.