0 (532) 420 48 22

Sosyal Medyada Biz

Kadıköy Voleybol Şubesi

Caan Sport, voleybol branşı için oluşturduğu yatırımlara ve profesyonel hizmetine devam ediyor. 2009 yılından bu yana aktif olarak faaliyet gösteren Caan Spor Kulübü, Kadıköy Göztepe İhsan Kurşunoğlu Anadolu Lisesi Spor Salonu‘nda hem spor okulu hem de altyapı çalışmalarını sürdürmekte. Altyapı ve spor okulu safhasındaki sporculara kendi yaş gruplarına göre ideal gruplamalar yaparak alanında uzman ve pedagojik formasyonu bulunan eğitmenler ile hizmet vermektedir. 6 ile 18 yaş arasında oluşturulan takımlar ve spor okulu grupları ile sporcuları geleceğe hazırlamaktadır.

Caan Spor Kulübü olarak gençlerimizin voleybol sporu üzerindeki etkinliğini arttırmak, bu sporu onlara sevdirmek ve sportif başarılara ve gelişime açık hale getirmek için tüm gücümüzle çalışmaktayız. 2009 yılından bu yana aktif olarak vermiş olduğumuz eğitimler ve antremanlar ile şu ana kadar pek çok sporcunun gelişimine katkı sağladık. Çocukluğun ilk yaşlarından gençlik dönemine kadar tüm süreçlerde yer alarak gençlerimizi en iyi şekilde yetiştirme ve hayata hazırlama konusunda da siz değerli velilerimizin yanındayız.

Kadıköy Voleybol Şubesi Takım ve Grupları

Gençlerin gelişiminde kendi yaş grupları ve fiziksel özelliklerine göre dağılım oldukça önemlidir. Pedagojik eğitimlerini tamamlayan ve bu formasyonda düzenlemeler yapan kadromuz ile, sporcularımızın yaş ve fiziksel özelliklerine göre takımlarımızı ve spor okulu faaliyetlerimizi gruplamaktayız. Kadıköy Voleybol okulu ve kulübü üzerinde oluşturulan gruplamalar aşağıdaki gibidir:

  • Genç Takım
  • Yıldız Takım
  • Küçük Takım
  • Minik Takım
  • Spor okulu gelişim grupları

Kulüp takımlarımızı Genç, yıldız, küçük ve minik olarak ayırırken spor okulu gelişim gruplarımızı ise yine kendi içinde farklı gruplara ayırarak en iyi şekilde sportif faaliyetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Göztepe voleybol kursunda ayrıca gruplar arasında gelişime göre geçişler de sağlanmakta ve sporcunun mevcut koşulda en ideal takım ve grubu sürekli belirlenmektedir.

Pandemi Sürecinde Göztepe Voleybol Okulu

Ülkemiz ve tüm dünyada yaşanan pandemi sürecine en iyi şekilde entegre olarak hem sporcularımızın daha sağlıklı ortamda antreman yapması hem de velilerimizin kendilerini rahat hissetmeleri için tüm imkanları seferber etmekteyiz. Göztepe voleybol okulu olarak hizmet verdiğimiz Kadıköy Göztepe İhsan Kurşunoğlu Anadolu Lisesi Spor Salonu hijyen kurallarına uygun olarak sürekli temizlenmekte ve tüm malzemelerimiz periyodik olarak hijyenik hale getirilmektedir. Bu ve bunun gibi pek çok önlemi alarak hem temizlik hem de pandemi koşulları ile mücadelede büyük adımlar atmaktayız.

Kadıköy Voleybol Kursu’na Nasıl Katılabilirim?

Siz de velisi olduğunuz gencimizin Caan Sport’a dahil olması ve Kadıköy Voleybol Kursu’na katılmasını istiyorsanız başvuru formlarımız üzerinden form doldurarak veyahut iletişim yollarımız üzerinden bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.