0 (532) 420 48 22

Sosyal Medyada Biz

Kamp malzeme listesi

Kamp malzeme listesi

12-19 Haziran 2017 Tarihleri arasında Kuşadası’nda düzenleyeceğimiz yaz kampına katılacak sporcularımızın yanlarında getirmeleri gereken malzemelerin listesi aşağıda belirtilmiştir.

1- Diş macunu, diş fırçası, terlik (Oda ve otel içerisinde kullanım için)

2- Deniz şortu (Veya mayo), deniz havlusu, deniz ayakkabısı, şapka (Güneşten koruma amaçlı ince bir şapka)

3- 50 Faktör güneş kremi

4- Kulüp antrenman formaları

5- Basketbol ayakkabısı

6- En az 7 adet iç çamaşırı ve spor çorabı

7- Bir adet pantolon, 1-2 adet bermuda tarzı şort, 2-3 adet dışarıda giyebilecekleri tişört (Geziler ve animasyonlar için)

8- 1 Adet uzun kollu eşofman, polar veya dengi bir giysi (Havanın serin olabilme ihtimaline karşı)

Not: Sporcunun kullandığı herhangi bir ilaç veya herhangi bir özel durumu varsa lütfen sorumlu antrenörlere teslim ediniz ve bilgilendiriniz. Sporcunun kendi yanında ilaç taşıması kesinlikle yasaktır, ağrı kesici dahi olsa.

Not: Sporcularından yanlarında tablet, ipad, play station, psp vb. oyun konsolları veya bilgisayar ürünleri getirmeleri kesinlikle yasaktır. Sadece cep telefonları yanlarında olabilir. Ayrıca telefonlarını kamp süresi boyunca toplayacağımızı, günün belirli saatlerinde sporculara teslim edeceğimizi ve o saatlerde sizlerle görüşmelerini sağlayacağımızı belirtmek isteriz. Buradaki amaç; çocukların kamp ortamında dijital dünyadan uzaklaşmalarını sağlamak, aralarındaki sosyal dialog ve sohbet ortamını geliştirmektir.

Not: Çocuklarınızın yanına en fazla 100-150 TL harçlık veriniz ve o harçlıkları da Sabri hocaya teslim ediniz. Sadece yolculuk esnasında verdiğimiz molalarda yiyecek ve içecek almak için paraya ihtiyaçları olacak. Otelde kamp süresi boyunca ekstra bir masrafları olmayacak.

Not: Kampa katılacak olan hocalarımızın cep telefonları 24 saat açık olacaktır, istediğiniz zaman arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. Telefon numalarımız aşağıda belirtilmiştir.

Ömer AKIN: 0 532 420 48 22

Sabri DUMAN: 0 535 955 46 66

Kadir ERYORULMAZ: 0 537 263 93 94

01 Haziran 2017
1.963 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN