0 (532) 420 48 22

Sosyal Medyada Biz

Kadıköy Basketbol Şubesi

Caan Spor Kulübü olarak 2009 yılından bu yana Kadıköy – Göztepe Basketbol Okulu ve takım faaliyetleri göstermekteyiz. Göztepe İhsan Kurşunoğlu Anadolu Lisesi Spor Salonu’nda hem altyapı takım çalışmalarını hem de spor okulu eğitimlerimize devam etmekteyiz. Sporcularımızı altyapı takımları ve spor okulu faaliyetlerinde kendi yaş ve gelişimlerine göre gruplayarak maksimum gelişimi hedeflemekteyiz. Kadıköy Basketbol Okulu olarak branşlarında uzman ve pedagojik formasyonlarını tamamlamış eğitmenlerimiz ile hizmet vermekteyiz. 6 ile 18 yaş arasındaki tüm sporcular için hem takım hem de spor okulu olarak yer almaktayız. Mevcut altyapı takımlarımızı ve spor okulundaki sporcularımızı;

 • Genç Takım
 • Yıldız Takım
 • Küçük Takım
 • Minik Takım
 • Spor Okulu Gelişim Grupları

Olarak 5 ana grupta incelemekte ve özel antreman programları oluşturmaktayız. Oluşturulan bu gruplamalar tamamen yaş ve fiziksel durum, sporcu gelişimi ile doğru orantılı olarak ilerlemektedir.

Pandemi Süresince Kadıköy Basketbol Okulu

Caan Kadıköy Basketbol Okulu olarak yaşadığımız bu pandemi sürecinde sporcularımıza ve velilerimize karşı büyük bir sorumluluk üstlenmekte ve sporcu sağlığı için tüm faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. Sosyal mesafe ve sağlık koşulları için birçok işlem sağlayarak sporcunun sağlığını pandeminin etkilememesi için çalışıyoruz.

Göztepe Basketbol Okulu olarak faaliyet gösterdiğimiz Göztepe İhsan Kurşunoğlu Anadolu Lisesi Spor Salonu’nda hijyen kurallarına uygun olarak hareket etmekteyiz.

Kadıköy Basketbol Okulunda Takımlar

Caan Spor Okulu olarak Kadıköy – Göztepe’de gösterdiğimiz faaliyetlerde hem altyapı çalışmalarını hem de spor okulu çalışmalarını belirli gruplamalar ile gerçekleştirmekte ve böylece sporcunun maksimum verim almasını sağlamaktayız. Bu bağlamda altyapı takımlarımız Genç Takım, Yıldız Takım, Küçük Takım, Minik Takım olarak 4 gruba ayrılmakta. Spor okulu faaliyetlerimizde ise direkt olarak gelişim grupları oluşturarak sporcuların gelişimlerine göre antreman grupları belirlemekteyiz.

Kadıköy Basketbol Kursu’nda yapılan gelişim bazlı takımlarda ise yaş, fiziksel durum, basketbol gelişimi ve diğer pek çok husus göz önüne alınarak işlem yapılmaktadır.

Göztepe Basketbol Okulunda Kamplar

Sporcularımızın sadece antreman yaparak kendini geliştirmesi, hem sportif hem de mental açıdan yeterli değildir. Caan Spor olarak bunun farkındayız ve tüm planlamalarımızı bunun üstüne yapmaktayız. Bu bağlamda Kadıköy – Gözepe Basketbol Okulu olarak pek çok şehir ve ülkede periyodik olarak kamplar düzenlemekte ve sporcunun hem sportif hem de mental olarak gelişimine katkı sağlamaktayız. Şu ana kadar düzenlediğimiz kamplardan sadece birkaçı şu şekildedir:

 • Kartepe Yaz Kampı
 • Barselona (İspanya) Yaz Kampı
 • Kuşadası Yaz Kampı
 • Antalya Yaz ve Kış Kampı
 • Çanakkale Yaz Kampı
 • Palandöken Kayak Kampı
 • Uludağ Kayak Kampı
 • Kapadokya Kış Kampı
 • Marmaris Su Sporları Kampı

Oluşturulan kamp programlarında hem basketbol konusundaki gelişimler göz önüne alınmakta hem de disiplinler arası spor ve aktivitelerde bulunulması amaçlanmaktadır. Ayrıca yapılan bu faaliyetler ile sporcunun kamp ve hızlı gelişim kültürünü benimsemesi de amaçlanmaktadır.

Göztepe Basketbol Kursu Olarak Misyon ve Vizyonumuz

2009 yılından bu yana göstermiş olduğumuz faaliyetlerde oluşturduğumuz misyon ve vizyon ile hareket ettik. Kadıköy Basketbol kursu olarak basketbol kursu, kamp ve takım çalışmalarımızda belirli bir misyon ve vizyon dahilinde hareket etmekteyiz. Temel misyonumuz olarak; her çocuğun üst düzey standartlarda sportif eğitim alma ihtiyacı olduğuna inanıyor, yönetim ve eğitim kadromuz ile bu eğitim alanlarını oluşturabilmek için çalışıyoruz. Yenilikçi, akılcı, ilkeli, insana değer veren ve sorumlu yaklaşımımızla bölgemizde lider spor kulübü olmak temel vizyonumuzdur.