0 (532) 420 48 22

Sosyal Medyada Biz

İÇERENKÖY/ATAŞEHİR

Hasan Leyli Okulu Spor Salonu

Detaylı Bilgi için:

Ataşehir – İçerenköy Basketbol Şubemiz

Ataşehir – İçerenköy Voleybol Şubemiz

Ataşehir – İçerenköy Jimnastik Şubemiz

Adres: İçerenköy Mh. Karslı Ahmet Cad. Adem Sok. No:60  Ataşehir/İstanbul


Fotoğraflar:

Caan Sport 2016 yılından bu yana Ataşehir (İçerenköy) şubesi ile faaliyet göstermekte olup bu faaliyetini Hasan Leyli Okulu Spor Salonu üzerinde gerçekleştirmektedir. Kadıköy (Göztepe)’de bulunan ve 2009 yılından beri faaliyette bulunan şubesinin ardından ikinci şubesini Ataşehir’de aktif etmiştir.

Sporcular için tüm imkanları ortaya koyan ve hem teknik kadro hem de ekipman bakımından en iyi antreman koşullarını sağlayan Caan Sport, Ataşehir Spor Okulu ile ön plana çıkmaktadır.

Spor Salonumuzda veliler ve öğrencilerimiz için otoparklar, ekipmanlarımız için ayrı odalar, sporcularımızın temel gereksinimleri, temizlikleri için özel odalar ve doğru ekipmanlar ile oluşturulmuş faaliyet alanları bulunmaktadır. Velilerimiz istedikleri zaman tribünlerde yer alarak çocuklarının antreman koşullarını, gelişimlerini takip edebilmektedirler. Bu sayede Ataşehir Spor Salonu‘muz disiplinel bir hale gelmektedir.

Voleybol, Basketbol ve Jimnastik dallarında faaliyet gösteren İçerenköy Spor Okulu‘muzda hem takım ve altyapı faaliyetleri hem de spor okulu faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Sporcularımızın gelişimlerine göre grupladığımız ve farklı antreman programları uyguladığımız bu düzenimizde, onların gelişimine büyük önem göstermekteyiz. İlgili branşların sayfalarından yapılan çalışmalar, kamp programları ve geçmiş senelerdeki sportif faaliyetlerimizi detaylı bir şekilde incelemeniz mümkündür.

İçerenköy Spor Okulu’muz ve beraberinde spor salonumuz sizleri güvende hissettirecek, sportif anlamda tüm imkanlardan faydalanabileceğiniz koşullardadır. Detaylı bilgi için Caan Spor İçerenköy Spor Salonu‘nu ziyaret edebilir ve bizler hakkında detaylı bilgi alarak kaydınızı yapabilirsiniz.