0 (532) 420 48 22

Sosyal Medyada Biz

Kampa getirilecek malzeme listesi

Kampa getirilecek malzeme listesi

1- Diş fırçası, diş macunu, terlik, şampuan

2- Tüm kulüp formaları (Antrenman ve maç formaları)

3- En az 5 adet iş çamaşırı ve 6-7 çift spor çorabı

4- Bir adet pantolon, bir adet kazak, bir adet mont

5- Yolculuk ve maç sonrası zamanlar için günlük ayakkabı

6- Spor ayakkabı

7- Deniz şortu veya mayo (Kapalı havuz için)

Not: Kampa gitmeden önce bizler tarafından sporculara sweetshirt dağıtılacak, yolculuk esnasında tüm sporcular bu sweetshirtleri giyecekler ve tek tip olacaklardır.

Not: Kapalı yüzme havuzu, bizler tarafından hijyen ve temizlik anlamında güven verici olursa kullanılacak, aksi taktirde kullanılmayacaktır.

Not: Sporcunun herhangi bir rahatsızlığı, kullandığı ilaç vb bir durum varsa sorumlu antrenörleri bilgilendirmeniz ve ilaçları hocalara teslim etmeniz önemle rica olunur.

Not: Sporcuların kimliklerini Ömer Akın’a teslim ediniz (Yolculuğa çıkarken).

Not: Sporcuların yanlarına 100-150 TL harçlık verebilirsiniz. (Yolculuk esnasındaki molalarda yiyecek ve içecek alabilmeleri için)

Not: Sporcuların yanlarında İpad, tablet, laptop, PSP, Play Station gibi dijital ürünler getirmeleri kesinlikle yasaktır. (Sadece cep telefonu getirebilirler).

Not: Yolculuğumuz 20 Ocak Pazar gecesi 01:00’da İçerenköy’de bulunan spor salonumuzun bahçesinden hareket edecek olan otobüs ile başlayacaktır. (Pazarı pazartesiye bağlayan gece, Hasan Leyli Okulu Spor Salonu. Sporcular en geç 00:15’te belirtilen yerde hazır bulunsunlar). Ve 25 Ocak Cuma akşamı tahmini 21:00 civarı aynı yerde son bulacaktır.


Not: Sporcuların yanlarına kek, börek, poğaça vb şeyler yapıp verebilirsiniz. Yolculuk esnasında aralarında paylaşmaları oldukça keyifli ve pekiştirici oluyor =)

17 Ocak 2018
1.443 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN