0 (533) 920 39 23

Sosyal Medyada Biz

Voleybol Eğitmenlerimiz

Ercan GÜNDOĞDU – Voleybol Antrenörü

1960 yılında Bursa’da doğdu. Spor hayatına 1967 yılında Bursa Tofaş Spor Kulübü’nde basketbolla başladı ve yaklaşık 10 yıl basketbola devam etti. Liseler arası Türkiye Şampiyonluğu yaşadıktan sonra arkadaşlarının teşviki ile voleybola yöneldi. 1 yıl Gürsu S.K., 2 yıl Oyak Reno S.K. (1.lig), 5 yıl Tofaş S.K. (1.lig ve 2.lig) ve 1 yıl Felement S.K.’da (1.lig) voleybol hayatına devam etti. 1981 yılında İstanbul Spor Akademisi’ne girdi ve uzun süre 1.ligde hentbol oynadı. 2 kez Türkiye Şampiyonu oldu ve kurulan ilk milli takıma seçildi. Milli takımla Balkan 5. si oldu. Voleybol antrenörlüğüne Suadiye S.K.’da başladı ve 12 yıl spor okulu antrenörlüğü/koordinatörlüğü yaptı. Ardından Fenerbaçe Spor Kulübü’nde 2 yıl Yıldız-Genç Takım yardımcı antrenörlüğü yaptı. Irmak Okulları’nda 2 yıl Küçük-Yıldız Takım antrenörlüğü, Şehit Er Ersin Güner İlköğretim Okulu’nda 1.5 yıl takım antrenörlüğü, Net Voleybol S.K.’da ise 4 yıl altyapı antrenörlüğü ve koordinatörlüğü yaptı. 2015 yılından itibaren kulübümüzde voleybol antrenörlüğü görevini sürdürmektedir.

Dilek DUMAN – Voleybol Antrenörü

1991 yılında İstanbul’da doğdu. Adnan Menderes Üniversitesi Voleybol Antrenörlüğü bölümünden mezun oldu. Öğrencilik zamanlarında Aydın Gençlik ve Spor Kulübü’nde yardımcı antrenörlük yaptı. 2011 yılında Eczacıbaşı Spor Kulübü’nde staj eğitimini tamamladı. 2013-2015 yılları arasında kulübümüzde antrenörlük görevinde bulundu. 2015-2019 yılları arasında Bahçeşehir Okulları’nda Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni olarak görev yaptı. 2019 yılından itibaren kulübümüzdeki antrenörlük görevine devam etmektedir ve aynı zamanda Bilfen Lisesi’nde öğretmenlik görevini sürdürmektedir. Çocuk ve Genç Çalıştırabilir Sertifikası ve 3. Kademe antrenörlük belgesine sahiptir.

Emre ARSAN – Voleybol Antrenörü

1979 yılında İstanbul’da doğdu. Spor hayatına 1993 yılında Fenerbahçe Spor Kulübü’nde başladı ve sırasıyla Ortadoğu Koleji Voleybol Takımı, Tekel Spor Kulübü, İstanbulspor Voleybol Takımı ve Göztepe Voleybol Takımlarında görev aldı. 1997 yılında Marmara Üniversitesi Spor Akademisi’ne girdi. Voleybol antrenörlüğüne 1998 yılında Kandilli Kız Lisesi’nde başladı ve ardından 6 yıl Altınyurt Spor Kulübü’nde, 5 yıl Özel Çamlıca Doğa Koleji’nde, 3 yıl Dev Ataşehir Spor Kulübü’nde, 4.5 yıl Galatasaray Ataşehir Spor Kulübü’nde sürdürdü. 2021 yılı itibari ile kulübümüzde antrenörlük görevine devam etmektedir.

Nağme AKSOY – Voleybol Antrenörü

1997 yılında İstanbul’da doğdu. Voleybola 10 yaşında Vakıfbank’ta başladı. Fenerbahçe Küçük Takımı’nda 1 yıl voleybol oynadıktan sonra Net Voleybol Spor Kulübü’ne gitti ve 4 yıl bu kulüpte voleybol hayatına devam etti. Üsküdar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü 1.sınıf öğrencisidir. 2016 yılından itibaren kulübümüzde voleybol antrenörlüğü görevini sürdürmektedir.

Meral KIYANÇİÇEK – Voleybol Yrd. Antrenör

1999 yılında Balıkesir’de doğdu. Voleybola Sancaktepe Gençlik Spor Kulübü’nde başladı ve 4 yıl voleybol eğitimi aldı. Ardından 2015-2019 yılları arasında aynı kulüpte yardımcı antrenörlük görevinde bulundu.İstanbul Gedik Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Bölümü son sınıf öğrencisidir ve 2019 yılı itibari ile kulübümüzde antrenörlük görevine devam etmektedir.

Zeynep YALÇIN – Voleybol Antrenörü

1997 yılında İstanbul’da doğdu. Spor hayatına Galatasaray Spor Kulübü’nde yüzme branşı ile başladı ve çeşitli yarışmalarda dereceler elde etti. Sonrasında voleybola başladı ve Vakıfbank, Caddebostan, GD Voleybol, Ada Yıldızları kulüplerinde oynadı. 2020 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi İngilizce Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu ve 2016 yılı itibari ile kulübümüzde antrenörlük görevini sürdürmektedir.